Biznes w górach, czyli jak łączyć pracę z wypoczynkiem


Służbowy wyjazd w górskie okolice wcale nie musi być żmudnym obowiązkiem, lecz przyjemną formą spędzenia czasu. Wiele atrakcji turystycznych w okolicy, możliwość aktywnego wypoczynku lub chwila relaksu np. na termach, wspaniałe i zapierające dech w piersi widoki… to wszystko zachęca do korzystania z górskich uroków i możliwości. Jak zorganizować sobie czas, będąc na służbowym wyjeździe w górach?

Jak zaplanować służbowy wyjazd w góry?

Wyjeżdżając służbowo w góry, podstawą jest zapewnienie sobie odpowiedniego zakwaterowania. Najlepszym miejscem są apartamenty i wille usytuowane w Zakopanem. Dlaczego? Odpowiednie zakwaterowanie w centrum jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ do każdego obiektu jest blisko. Aby uniknąć komplikacji, powinno wybierać się obiekty, które są jak najlepiej zlokalizowane.

Wybierając miejsce noclegu, trzeba zwrócić uwagę nie tylko na komfort pokojów i lokalizację, ale też na dodatkowe udogodnienia, takie jak np. sale konferencyjne. Jeśli jesteś na służbowym wyjeździe, wiadome jest, że odpowiednio wyposażone pomieszczenie konferencyjne – z rzutnikiem, dostępem do Internetu, przenośnym ekranem itp. jest niezbędne. Nie każda willa posiada takie udogodnienia, można nawet śmiało powiedzieć, że niewiele z nich oferuje takie usługi, dlatego warto szukać takiego zakwaterowania, które w swojej ofercie ma sale konferencyjne.

Górskie atrakcje

Zapewniając sobie nocleg, nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby zacząć korzystać z górskich atrakcji. Wiele zależy od pory roku, ale niezależnie, czy jest właśnie zima, czy piękna wiosna, zawsze można odwiedzić termy lub wybrać się na spacer po Krupówkach. Wjazd na Gubałówkę lub na Kasprowy Wierch również jest świetną atrakcją o każdej porze roku, a górskie wycieczki, takie jak zdobycie Morskiego Oka, Doliny Pięciu Stawów lub spływ Dunajcem to świetna wiosenna lub letnia propozycja.

Góry to piękne miejsce, które niezależnie od pory roku, zachwycają swoim urokiem i atrakcjami. Także wtedy, gdy wybierasz się tam w celach służbowych.

 

 

Wróć do bloga