Lato w Zakopanem. Spędź wakacje w górach

Góry są wspaniałym miejscem o każdej porze roku. Urokliwe i pokryte śniegiem miejscowości przyciągają turystów z całej Polski. Jednak wypoczynek w górach nie musi się ograniczać tylko do sezonu zimowego. Góry oferują mnóstwo atrakcji również podczas lata. Jedną z najbardziej turystycznych miejscowości, która jest chętnie wybierana przez turystów to Zakopane.

Zakopane jest miejscowością, którą odwiedza ponad 15 milionów turystów w ciągu roku. W zależności czy wypoczynek spędzamy z rodziną czy jedziemy razem ze znajomymi, w Zakopanem mamy olbrzymi wybór atrakcji. Jeśli chcemy spędzić nasz wypoczynek aktywnie, na naszej liście atrakcji ,z całą pewnością nie może zabraknąć spływu przełomem Dunajca. Spływ pontonem, tratwami dostarcza niesamowitych wrażeń.  W Zakopanem także znajdziemy mnóstwo ścieżek rowerowych, a dzięki którym możemy sami zaplanować trasę naszej wycieczki. To co warto zobaczyć z Zakopanem to także Muzeum Zabawek, Komputerów i Gier komputerowych. Podczas wizyty w muzeum przeniesiemy się w magiczny świat bajek. Warto także zaplanować wycieczkę do papugarnii egzotycznej. To właśnie tutaj w Zakopanem, znajduje się największa papugarnia w województwie. Przy Krupówkach możemy skorzystać także z parku rozrywki Letnia Zabawa. Oferta Parku skierowana jest do każdej grupy wiekowej. W parku mamy do dyspozycji liczne atrakcje , takie jak tor pontonowy, bungee, mini quady czy symulator snowboardu. Jednak to co powinno się znaleźć obowiązkowo na liście atrakcji to piesze wędrówki po górach. Piękne i niezapomniane widoki  z całą pewnością zapadną na długo w naszej pamięci.

Czas na odpoczynek

Kiedy decydujemy się na wakacje w górach musimy także pamiętać o odpowiednim noclegu. Jeśli zależy nam na wygodzie, luksusie i kameralnym miejscu do wypoczynku, w Zakopanem z pewnością znajdziemy takie miejsce. Cicha i spokojna okolica wraz z niezapomnianymi widokami z okna, sprawi, że się wyciszymy i zrelaksujemy. Pokoje, które są niezwykle komfortowe, nawiązują swoim stylem do tradycji zakopiańskich.  W takich okolicznościach nasz wypoczynek w górach musi być udany.

Wróć do bloga