Różnica pomiędzy pokojem a apartamentem w pensjonacie

Wyjeżdżamy coraz częściej, czy to w interesach, czy w celach wypoczynkowych. Komfortowe warunki zakwaterowania stają się więc kluczową kwestią w czasie podróży, stąd tak wiele energii poświęcamy na znalezienie wygodnego miejsca pracy i zabawy. Warto więc zdecydować się na pensjonat w dobrej lokalizacji. Przykładowo Willa Carlton znajduje się w samym sercu Krupówek. Nasz hotel to wybór dla osób, które cenią sobie wysoką jakość zakwaterowania w przystępnej cenie. W Willi Carlton w Zakopanem udostępniamy zarówno pokoje pojedyncze, kilkuosobowe, jak i apartamenty. Jednak czym różnią się oferowane przez nas formy zakwaterowania?

Otóż apartament został przygotowany specjalnie z myślą o utrzymaniu jak najwyższego standardu i komfortu jego mieszkańców. Składa się ze wspólnego pokoju, części sypialnianej i luksusowej łazienki. Tego typu rozwiązanie jest świetne dla rodzin z dziećmi i osób ceniących sobie dużą przestrzeń. Apartamenty urządzone są tematycznie. W Willi Carlton udostępniamy dla Państwa apartamenty „Łempicka” i „Szymanowski”. Pierwszy z nich został przewidziany dla miłośników sztuki i piękna. Bogato wyposażone wnętrze zapewnia poczucie komfortu i estetyczne doznania. Z kolei apartament „Szymanowski” pozwala na miłe spędzenie czasu w otoczeniu wyszukanych akcentów nawiązujących do osiągnięć wielowiekowej muzyki klasycznej. W pokoju znajduje się fortepian, gramofon, a ściany przyozdabiają obrazy.

Co wybrać apartament czy pokój?

Wybór pomiędzy apartamentem i pokojem uzależniony jest od indywidualnych preferencji. Apartament to z pewnością lepsze rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę. Samodzielne pokoje oferują nieco niższy standard. Nie są tak przestronne i nie mają wydzielonych dodatkowej przestrzeni w postaci pokoju dziennego. Poza tym ich wystrój jest skromniejszy. Mimo to nadal są atrakcyjnym miejscem pobytu ze względu na obecność prywatnej wyposażonej w ręczniki i suszarkę do włosów łazienki oraz udogodnień w postaci dostępu do telewizora czy sieci wi-fi. A wszystko to w otoczeniu tradycyjnego tatrzańskiego wystroju wnętrza wiekowego budynku.

Wróć do bloga