Wybór pensjonatu a kryterium lokalizacji

Podhale to region przyciągający liczne grupy turystów przez cały rok. Szczególnie bliskie sercom jest Zakopane – miasto niepodobne do żadnego innego. Jak wybrać pensjonat, aby poznać wszystkie walory stolicy Tatr? Zachęcamy do przeczytania poniższego wpisu.

Pensjonat w sercu miasta

Zakopane oczarowuje niepowtarzalną atmosferą za sprawą swojego charakteru oraz przeszłości. Turyści z upodobaniem korzystają z dostępnych miejskich atrakcji przybliżających barwną kulturę podhalańską dzięki bogactwu w muzeów, galerii artystyczne czy kuszących potrawami podhalańskiej kuchni restauracjami i barami. Ze stolicy Tatr łatwo trafić na szlaki turystyczne prowadzące wśród dolin i gór Tatrzańskiego Parku Narodowego. Jeśli chcą Państwo znaleźć się jak najbliżej najciekawszych punktów Zakopanego, to podczas rezerwacji pobytu należy zwrócić uwagę na usytuowanie pensjonatu. Czas na urlopie upływa zawsze w przyspieszonym tempie. Nie warto marnować go na długie dojazdy, by dotrzeć na Gubałówkę, Wielką Krokiew czy Kasprowy Wierch, skoro można rezydować w miejscu zapewniającym odwiedzenie ich w ciągu kilku minut. Przyjemne miejsca noclegowe czekają nieopodal Krupówek – słynnego zakopiańskiego deptaka, zachęcającego przybyszów do przechadzek, nawet mimo zmęczenia.

Komfort dobrze usytuowany

Jeśli są Państwo zdecydowani, aby zatrzymać się w centrum Zakopanego, Waszą uwagę powinien przyciągnąć pensjonat zachwycający modernistyczną architekturą w połączeniu z nowoczesnymi udogodnieniami. Willa Carlton pamięta przedwojenne czasy, i tak jak ówcześni znamienici goście, tak i współcześni turyści doceniają jej zaciszną i przytulną atmosferę, chociaż położona jest w sercu tętniącego życiem miasta. Oddajemy przybyszom do dyspozycji komfortowo urządzone pokoje od jedno- do czteroosobowych oraz apartamenty noszące nazwy nawiązujące do ciekawej przeszłości: „Makuszyński”, „Witkiewicz”, „Szymanowski”, „Tamara Łempicka”. Wyposażenie pomieszczeń zapewnia naszym gościom swobodny i wygodny pobyt. Bezsprzeczną zaletą naszego pensjonatu jest idealna lokalizacja, dzięki której poznamy atrakcje Zakopanego i nasycimy się jego atmosferą.

Wróć do bloga