Zakopane - miasto przyjazne osobom starszym

Zakopane jest miejscowością chętnie odwiedzaną przez turystów w każdym wieku i o każdej porze roku. Zachwycająca fauna i flora, zapierające dech widoki oraz liczne atrakcje sprawiają, że tak chętnie spędzamy czas w Zakopanem.

Jeśli planujemy jako niespodziankę zarezerwować nocleg dla naszych ukochanych babć i dziadków, warto dużo wcześniej zorientować się z jakich atrakcji mogą skorzystać. Decydując się na wyjazd w sezonie wiosenno - jesiennym, nasi seniorzy mogą wybrać się na liczne wycieczki. Jedną z chętniej wybieranych jest wizyta w Muzeum Tatrzańskim, które znajduje się w kilku miejscach w Zakopanem. Muzeum Tatrzańskie to kompleks kilku budynków, które warto zwiedzić. Możemy m.in. zobaczyć  w Gmachu Głównym etnograficzne historie regionu lub wybrać się na wycieczkę do Muzeum Kornela Makuszyńskiego . Do naszej listy wycieczek zdecydowanie należy dopisać Kuźnice - uznawana i określana jest jako najprzyjemniejsza dzielnica Zakopanego. Podczas spaceru w tej dzielnicy możemy zobaczyć odnowiony Zespół Dworsko- Parkowy im. Hrabiego Zamoyskiego lub  pomnik Władysława Hasiora. Pobyt w Zakopanem to niewątpliwie długie spacery, rozkoszowanie się regionalną kuchnią oraz podziwianie zachwycających widoków. Jednak jeśli nasi seniorzy lubią aktywny wypoczynek, warto  zaproponować im spływ kajakowy. Z całą pewnością będzie to świetny czas dla naszych dziadków. Kiedy nasi seniorzy chcą się wybrać do Zakopanego w sezonie zimowym, warto aby wybrali się na kulig. Ta zimowa atrakcja będzie niewątpliwie świetną frajdą i rozrywką.

Willa w Zakopanem

Jak każdy doskonale wie, odpoczynek jest bardzo ważny. Osoby starsze zdecydowanie dłużej się regenerują, dlatego warto, aby nasi seniorzy mogli się zregenerować i wypocząć w wyjątkowym miejscu.  Wybierając nocleg dla naszych seniorów kierujemy się udogodnieniami jaki oferuje willa, przestronnością oraz standardem. Klimatyczne i bardzo komfortowe apartamenty, które są nie tylko bardzo dobrze wyposażone, ale także znajdują się w  ścisłym centrum miasta, z całą pewnością zachwycą wszystkich gości. Dodatkowo możliwość skorzystania z jadalni, ogromnego ogrodu oraz parkingu, sprawi, że nocleg dla naszych ukochanych seniorów będzie niezwykle atrakcyjny.

Wróć do bloga